VinSmart центр на вул. Соборна, 91

VinSmart центр на вул. Соборна, 91


Контактний номер телефону - 50 – 82 - 13
Центр відкрився у квітні 2011 року
Вікова категорія гуртківців - від 6 до 35 років
Напрямки роботи: англійська мова, польська мова, творча майстерня, школа стюардес - екскурсоводів, театральна студія, Вінницька молодіжна рада.
«Школа стюардес - екскурсоводів»

Школа активних та цілеспрямованих особистостей, які точно знають чого хочуть від життя та обожнюють рідне місто. Школою стюардес - екскурсоводів здійснюється ряд загальноміських проектів, спрямованих на поглиблення знань про історичний розвиток міста Вінниця, підвищення патріотизму, любові до рідного краю та країни
Метою роботи даного гуртка є оволодіння навиками планування екскурсій і подорожей, роботи екскурсовода.
Під час занять гуртківці знайомляться з історією міста Вінниця, видатними вінничанами, вивчають техніку поведінки стюардеси – екскурсовода. Проводять екскурсійні програми по м. Вінниця, а також за її межами. За допомогою квестів, флешмобів вивчають туристичні об’єкти.
«Школа стюардес – екскурсоводів» реалізує наступні проекти:
- Вінницький екскурсійний трамвай – кав’ярня «Везунчик» для учнів перших класів;
- Дитяча програма «Паспорт маленького вінничанина» .

English Club


Заняття в гуртку «English club» проходить в ігровій формі, де діти за допомогою інтерактивних ігрових програм, нестандартних ситуацій та відео матеріалу вивчають англійську мову. Метою таких занять є розвиток мовних здібностей вихованців та вивчення культури країни, мова якої вивчається на заняттях.
Творча майстерня


Виготовлення різноманітних виробів власними руками (hand-made) . Оволодіння практичними навиками роботи з різних матеріалів та технік виконання. Головна увага приділяється творчому розвитку дитини.

Польська мова


Гурток польської мови пропонує цікаві та змістовні заняття з вивченням граматики , письма та розмовної мови. А також вивчення історії та культури країни, з метою налагодження тісної співпраці та співдружності з нашими найближчими сусідами. Знання кожної нової іноземної мови не тільки розширює кругозір кожної людини і збагачує духовно, а також збільшує шанси на ринку праці. Під час занять у гуртку учні у невимушеній приязній атмосфері вивчають розмовну мову і навчаються спілкуванню у іншомовному середовищі.скачать софт
Шаблоны DLE 10.6 версии качайте бесплатно, а также смотрите интересные кулинарные рецепты с фото на сайте.