VinSmart центр на вул. Грибоєдова, 3

VinSmart центр на вул. Грибоєдова, 3


Контактний номер телефону - +380681430064
Центр відкрився у серпні 2011 року
Вікова категорія гуртківців - від 3 до 16 років
Основні напрями роботи -творчий
Усі заняття на платній основі.
Хореографія


Заняття хореографією сприяють розвитку танцювальності, артистизму, координації хореографічних рухів, формуванню гарної постави, гнучкості та ритмічності. Танці корисні також з точки зору фізичного, емоційного, інтелектуального і соціального розвитку.
Вокал


За допомогою музичного мистецтва формується світогляд дитини, розвивається образне мислення та естетичний смак. Вокал для дітей допоможе сформувати розвиток музичних здібностей (музичний слух, почуття ритму), уваги і пам'ять, а також познайомити з основами музичної грамотності.


Творча майстерня


Творча майстерня – це місце, де є можливість вдосталь експериментувати з різноманітними матеріалами та техніками. На заняттях у творчій майстерні діти розвивають: дрібну мотрику, образне мислення, фантазію та творчі здібності.
Театральна студіяМета занять в театральній студії - допомогти дітям рости впевненими, навчити їх слухати, чути, бачити, допомогти їм розвинути пам'ять, увагу і усну мову, допомогти стати пластичними, подолати "бар'єр" у спілкуванні, розкрити їх творчий потенціал, уяву.
скачать софт
Шаблоны DLE 10.6 версии качайте бесплатно, а также смотрите интересные кулинарные рецепты с фото на сайте.