VinSmart центр на вул. Д.Нечая.77-а

VinSmart центр на вул. Д.Нечая.77-а


[i]Контактний номер телефону - 68-87-67
Центр відкрився у 2012 році
Вікова категорія гуртківців - 5-35 років
Основні напрями роботи - степ компанія, анлійська мова, творча майстерня, бойовий гопак, авіамоделювання.
Творча майстерняПід час занять на творчій майстерні діти розвивають творче мислення, уяву, формують правильне ставлення до об’єктів мистецтва, навчаються працювати з різними інструментами та у різних техніках.
«English club»


Заняття в гуртку «English club» проходить в ігровій формі, де діти за допомогою інтерактивних ігрових програм, нестандартних ситуацій та відео матеріалу вивчають англійську мову. Метою таких занять є розвиток мовних здібностей вихованців та вивчення культури країни, мова якої вивчається на заняттях.Танцювальна студія «Арт-ф’южн» ( хіп-хоп)


Забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації. Танцювальна студія сучасного танцю, яка активно розвивається. Навчає вихованців не тільки танцювати, але й знати, відчувати та розуміти сам танець. Це сильні педагоги, креативні проекти , цікаві заходи в світі сучасної хореографії. «Арт-ф’южн” –це велика дружна сім’я. «Арт-ф’южн” – це все найкраще, нове та модне.
Бойовий Гопак


Бойовий Гопак –це система гармонійного розвитку особистості, яка ґрунтується на традиціях українського народу, збережених у народних танцях та доповнених особистим досвідом дослідника бойових мистецтв засновника стилю Пилата В.С..


скачать софт
Шаблоны DLE 10.6 версии качайте бесплатно, а также смотрите интересные кулинарные рецепты с фото на сайте.