Про нас

Підлітковий клуб за місцем проживання «VinSmart».


У перекладі назва означає «вінницькі розумники». Вона обрана не дарма, адже центр займається розвитком молодого покоління. Велика кількість пізнавальних гуртків працюють БЕЗКОШТОВНО для наших вихованців.

«VinSmart» охоплює різні напрямки роботи з дітьми це англійка мова, польська мова, творча майстерня, дитячий фітнес, школа стюардес- екскурсоводів, український клуб, малювання, сучасні танці, ранній розвиток, дошколярик, театральна студія та школа журналістики.

Цього року близько тисячі дітей подали заявки на навчання. Наші центри розташовані по різних мікрорайонах міста Вінниці. Це дає можливість нашим вихованцям займатися поблизу свого дому.

Символом закладу обрана «сова», адже саме вона означає мудрість. Наш дружній колектив викладачів намагається передати весь цінний багаж знань майбутньому поколінню.

Метою закладу є : організація дозвілля, створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, підлітків та молоді у вільний від навчання та роботи час. Також ми сприяємо підтримці молодіжних проектів та ініціатив для створення умов для самореалізації молоді у місті.


Девіз нашого центру: "Нам довірять найдорожче!"

«VinSmart»- це не тільки можливість отримати цінні знання, а й можливість гарно провести час.скачать софт
Кино онлайн смотреть онлайн возможно в интернете, а также можно скачать кулинарные рецепты с фото с рунета.
Шаблоны DLE 10.6 версии качайте бесплатно, а также смотрите интересные кулинарные рецепты с фото на сайте.